Related Posts with Thumbnails

Soru işaretleri ???

16 Haziran 2010 Çarşamba

Alex Smertin...Schevchenko...Ivanovic gibi oyuncu transferleri Abromovich'in her yıl bir hemşehrisini alma sevdası olarak açıklanır ancak Mourinho gittikten sonra bu kulüpte birşeyler oldu. Mourinho kendi istememesine rağmen Avram Grant'ın yardımcılığına getirildiği ile ilgili önemli ipuçları vermişti. ''Ben defalarca dile getirdim Avram Grant'ı istemediğimi ancak maça çıktığımda onu kulübede otururken buldum'' belki de bu onun ayrılışının perde arkası. Avram Grant'ın Abromovich ile çok farklı ilişkiler içinde olduğundan da dem vurmuştu. İsrailli yancı geldiği yerde birinci adam oldu Abromovich'in melekleri kontenjanından. 

Bugün şok bir transfer haberi gündeme düştü. Chelsea 6,5 milyon pounda israilli futbolcu Yossi Benayoun'u kadrosuna kattı. 30 yaşındaki Yossi Benayoun bile şaşırmıştır bu transfere. Dünyanın en popüler liginin en popüler takımı İsrailli Yossi Benayoun'u transfer etti ??? 

Hadi komplo teorilerini bir kenara bırakalım. Chelsea'de hemşericilik, sılacılık, lobi yok diyelim. Herşey güzel de adama sormazlar mı sen Joe Cole gibi adamı gönderiyorsun Yossi Benayoun'a 6,5 milyon pound veriyorsun. Miroslav Stoch'u niye satıyorsun öyleyse ? 

Bir çok açıdan soru işaretleri ve bu soru işaretlerinin çözümü Roman Abromovich'in hayatında gizli. Herşey bir yana insan sormadan edemiyor: ''bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu''

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP