Related Posts with Thumbnails

Benitez'in kartı rest

17 Kasım 2009 Salı

Liverpool'un premier ligde şampiyon olamamasına neredeyse alışkın futbolseverler. Ancak bu sene gösterdikleri performansa çok alışkın değiller. Dünyanın en iyi forveti ve ortasaha oyuncusu bu takımda oynuyor düşüncesi yeterli olmuyor şampiyonluk özlemi çeken kop tribünlerine. Oyuncusuna da sahip çıkar bu taraftar formasını giyeni ıslıklamaz maç anında. Hele son dakikalarda Anfield Road'ta Liverpool karşısında berabere mi götürüyorsunuz maçı, 45.000 kişilik koro atkılarla inanılmaz bir uğultu ile üstünüze gelir gol için.

Rafa Benitez Liverpool'da EPL şampiyonluğu hariç güzel anılar edindi. Transfer konusunda çok başarılı olamadı ama bir isim tabiri caizse nokta atışı oldu. Fernando Torres... 2007 yılında imza attığı günden bu yana 50'ye yakın gole imza attı. Üstelik son iki yılda uzun süren sakatlıklara rağmen bu rakamı yakaladı. İlk geldiği günlerde kendisini kolayca yere atıyor diye Gerrard'tan ayarı aldığını itiraf edip sahada işine bakmıştır.

Benitez'in koltuğu bugünlerde sallantıda, gidişat gösteriyor ki bu yıl şampiyonluk hayal avrupada yüz kızartıcı bir tablo... Her şey bir yana Gerrard ve Torres sakat ise Alex'siz Fenerbahçe'ye dönüyor Liverpool.

Benitez'in gurur duyacağı tek şey var elinde Fernando Torres... Yönetime giderini yapmış 100 milyon euro bile verseler Torres satılırsa giderim demiş. Torres'ten önce gitmezse sözünün arkasında durup durmayacağını göreceğiz.

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP