Related Posts with Thumbnails

Premier ligden haberler

21 Ekim 2009 Çarşamba

Ligde yediği son 6 golü ölü top organizasyonlarından yiyen Chelsea'de Aston Villa maçında Terry çıldırmıştı. Chelsea'nin kasketli panteri Cech'te birşeyler söyleme gereği duymuş. Takım olarak rakiplerin duran toplarının gol olacağını düşünmüyoruz, bu duruma daha iyi konsantre olmalıyız, ligin sonuna sadece son haftalarda aldığımız 2 mağlubiyetle ulaşırsak sorun yok ancak ilk 10 maç geçmeden 2 mağlubiyet almış olmamız bize pahalıya patlayabilir demiş. Chelsea takım halinde hırs küpü olmuş durumda alacakları galibiyetle liderliğe ulaşma şansları varken bunu iki korner golüyle kullanamadılar.Çarşamba Stamford Bridge'te Blackburn'u ağırlıyorlar.

Liverpool haberleri artık kırmızı top, plaj topu ibarelerinden geçilmez oldu. Benitez tüm adamlığı ile bir çok insan maçın tekrar edilmesi gerektiğini söylüyor fakat böyle bir başvuru yapmayacağız. Yediğimiz golde kural hatası olduğu açık ancak bu hatayı yapan hakem genç bir hakem ve bu tip hakemler kolay kolay yetişmiyor.Her ne kadar yediğimiz golden sonra herşey tersine gitse de bizde çok iyi oynamadık.Maçın tekrarı için başvuru yapmayacağız diye takımın asaletini korumuş oldu.

Bu arada Reina ispanya'dan bir radyoya beyanat verdi ve açıkçası pozisyon anında Bent topa vurduğu anda bir an için kırmızı topa hareket ettim ve diğer topu göremedim ve kaleye gitti tüm bu olanlar çok hızlı oldu dedi.

Milli maçlar nedeniyle bu haftasonu lig maçlarında bazı oyunculardan yoksun kadrolar oluştu. Barcelona, Ajda Pekkan'dan sonra gelmiş en süper star Messi'yi özel bir jet ile Valencia maçına yetiştirmişti.Rafa Benitez ''muhtemelen yorgun dönecektir ve belki maçın sonuna doğru bir değişiklikle oynama şansı olabilir''diyerek Mascherano'nun Jet ile maça yetiştirme olayına sıcak bakmamış.Öte yandan Manchester City'nin Arjantinli golcüsü Tevez ve Liverpool'un iki Arjantinlisi Insua ve Mascherano için ortak jet servisi teklifi Liverpool tarafından uygun görülmemiş.

Emile Heskey'i mesaj çekerken yakalayan Capello altın kurallarından birini çiğnediğini gören oyuncusuna Fatih Tekke muamelesi yapmış. Heskey Aston Villa'da ya oynatın ya gönderin resti çekti görülen o ki sürpriz şekilde katıldığı milli takım kapısıda kapanmak üzere.

Son haber eski bir premier lig prensinden...Cristiano Ronaldo: Real Madrid'te yeniden doğdum burda Manchester'dan daha çok serbest oynuyorum Pellegrini bana Ferguson'dan daha çok serbestlik veriyor.Manchester ile herşeyi kazandım buna Ballon D'or da dahil ancak hiçbirşey bitmedi herşey yeniden başlıyor. Kariyerim burda yeniden başlıyor ve kendimi yeni doğmuş bir bebek gibi hissediyorum diyerek parayı buldu zaten balondu diyenlere güzelce bir cevap vermiş.

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP