Related Posts with Thumbnails

Son Dakika Transferleri

1 Eylül 2009 Salı


Pencereler kapandı son iki gün büyük hareketlilik yaşandı işte son dakika transferleri

Manisaspor'un genç ve umut vadeden kalecisi Ufuk Ceylan Galatasaray'a imza attı.G.Saray'ın deli dolu kalecisi Orkun ise Manisa'ya geçti. Sezer Öztürk Manisada kaldı. Florya'da tesislerin kapısında yatan Necati Antalyaspor'a imza attı. Manisaspor'a geçen bir diğer Galatasaraylı oyuncu Yaser.Volkan Yaman'ı alacakları karşılığı Eskişehir'e veren Galatasaray sol tarafını CSKA'lı Caner ile sağlama aldı.

Modric'in şok sakatlığı Tottenham'ı arayışlara itti. Fibula kemiği kırılan Modric'in en az 2 ay sahalardan uzak kalacağı söyleniyordu. Tottenham yerini bir başka hırvat Portsmouth'lu Kranjcar ile doldurmayı seçti.

Ajax, Hertha'dan Pantelic'i renklerine bağladı. İnter'li Kerlon'u ise 1 yıllığına kiraladılar. Real Madrid Miguel Torres'i Getafe'ye verdi. Juventus Grosso'yu renklerine bağladı. Roma'da istifa eden Luciano Spaletti için Zenit deniliyor. Juve'nin hocası Ranieri ise Roma'nın başına geçti.

Barcelona'ya sadece sarı renk veren Gudjohnsen son günde Monaco'lu olurken. Fiorentina'nın dinamosu Kuzmanovic Stutgart'a geçti.

Barcelona'lı Sylvinho City'de. Everton'lu Distin ise Porstmouth'a geçti. Liverpool gelecek vaadeden iki genç oyuncusundan Nemeth'i AEK'ya kiraladı. Geçen yıl Galatasaray'ın gündemine giren Itandje'yi ise bir başka yunan takımı Kavala'ya kiraladılar.

Wolfsburg'u zirveye taşıyanlardan Zaccardo Parma ile eve dönüş yaptı.Werder Bremen'in Semih Şentürk'ü Sanago St.Etienne'ye geçti.

Posted By Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP