Related Posts with Thumbnails

EDEPayor

14 Eylül 2009 Pazartesi

Evet ingiltere'de rekabet düşmanca yaşanır, evet rakip takım forması ile 2 km bile yaklaştırmazlar sizi stadyum çevrelerine, evet futbolcu transferinden semtlerine rekabet üst düzeyde yaşanır ancak Adebayor'un yaptığı hareketin elle tutulur bir yanı yok. Usain Bolt edasıyla 100 metre depar atıp sadece bir ay önce ekmeğini yediğin birlikte ağlayıp güldüğün insanları bu şekilde provoke etmek sinirlendirmek futbolda yok. Kırmızı kart Adebayor'a bizden. Arsenal taraftarlarının büyük bir bölümü ile arasının iyi olmadığı biliniyordu ancak her transfer sezonunda gitme sinyalleri vermesi bunda büyük etkendi. Şimdi Adebayor için Arsenal taraftarları forumlarında sınırsız küfür ve tehdit savuruyor. Herşeyden öte beyefendi bir insan olan Arsene Wenger'den utan demezler mi adama. Edep yahu !

Maç hakkında söylenecek çok fazla şey yok burda bahsettiğimiz gibi Arsenal'in maçı kaybetmek için bir sürü sebebi vardı. Arka arkaya iki mağlubiyet onlar için kötü olsada çok kötü bir dönemde yakalandılar City'ye skorun 4-2 olması bu durumu haykırıyor. City ise Manchester United'tan sonra Adebayor sayesinde bir düşman daha edindi kendine. Ufak bir anekdot; ilk gol Arsenal kalecisi Almunia'ya kendi kalesine olarak yazıldı. Bu Almunia'nın direkten gelip kafasına çarpıp ağlara giderek yediği 2.golü.

1 yorum:

Linc dedi ki...

dostum ben sana katılmıyorum. maçta adebayor çok iyi oynadı ve maç boyunca küfür yediği söyleniyor. o durumda sen de olsan aynı hareketi yapardın gibi geliyor.

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP