Related Posts with Thumbnails

Adada yeni moda : Fabio Capello

11 Eylül 2009 Cuma

Wembleyde bütün ingilizler sessizliğe boğulmuştu hırvatlara elendiğinde EURO 2008'in dışında kalmışlardı. Rafa Benitez'in bundan kaleci olmaz deyip yol verdiği Scott Carson inanılmaz hatalarla geceye damga vurmuştu. İşte o 3-2'lik mağlubiyet tüm İngilizlerde gizliden gizliye bir hırvat düşmanlığı oluşturdu. Belki de hırvatları elediğimizde bizimleydiler. İngilizlerin beklediği tarihi fırsat yine Wembley'de geldi karşılarına, düşmanca oynadılar ve 5-1 gibi utanç verici bir skor ile hırvatları sahadan sildiler. Fabio Capello hafta başından beri tüm adanın dikkatini bu maça çekmeyi başardı ve sonuç en çok onu memnun etti şüphesiz. Artık tüm teknik direktörlük deneyimlerini anlatacak çok vakti var İngiltere'de her gazetede ayrı bir ropörtajı var. Adada yeni moda Fabio Capello.

Posted By Reis

2 yorum:

DEMİR dedi ki...

postların sonuna niye posted by reis diye bir ifade koyma ihtiyacı hissettiğini merak ettim. tek yazar var; birden fazla yazar olsa dahi reis postaladı gibi bir ibare ya da ne bileyim sadece bir isim olsa daha iyi olmaz mı?

her ne kadar post, blog gibi yabancı sözcükler kullansak da, terim yerine geçen bu sözcüklerin üstüne bir de hiç alakası olmayan yabancı bir ibare beni rahatsız ediyor

reis dedi ki...

değerli eleştiriniz için teşekkürler.Dikkate alınacaktır.

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP