Related Posts with Thumbnails

Premier Lige bakış

19 Temmuz 2009 Pazar

Adebayor muradına erdi ve 25 milyon £ a resmen Manchester City'ye geçti.25 numaralı formayı giyecek olan Adebayor. Çok iyi karşılandığını belirtmiş ilk demecinde.

Owen ilk maçında galibiyet golünü attı. Ferguson klasik Owen ve klasik Owen golü dedi.Malezya karması ile oynanan hazırlık maçında Owen maça kulübede başladı 60.dakikada Rooney'in yerine girdi.Manchester'in diğer golleri Rooney ve Nani'den

Rosicky 18 ay sonra sahalarda. Barnet ile oynanan hazırlık maçında kaptanlık pazubandı ondaydı. Arsenal'in çıkış yaptığı her dönemde bir sakatlık başını yaktı Wenger'in. Eduardo, Adebayor, Fabregas, Rosicky gibi. Arsenal'i ileriye taşıyan adamlardan olan Rosicky'nin gelişi ne katacak göreceğiz.

Manchester City, Nelson Mandela'nın doğum günü şerefine oynanan hazırlık maçında Orlanda Pirates'e 2-0 yenildi. Kadroda Adebayor,Carlos Tevez, Roque Santa Cruz, Gareth Barry gibi futbolcular yoktu zaten hepsi aynı anda oynasa 2-0 dan fazla olurdu fark.

Arsene Wenger Adebayor'un yerini doldurmak için bir planı olmadığını söylemiş. Doğru adamı bulursam para harcamaya hazırım demiş. Halı sahalarda oynanan maçları bile izlettirdiğini düşünüyoruz kendisinin. Scout ekibi ona yeni yıldızlar bulacaktır şüphe yok.

Posted By Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP