Related Posts with Thumbnails

Owen artık Red Devil

4 Temmuz 2009 Cumartesi

Broşürle satışı yapılan değeri düştükçe düşen Michael Owen kendisi dahil hiç kimsenin beklemediği bir şekilde adeta apar topar Manchester United'lı oldu.14 Kasım 1979 Chester doğumlu Owen 89 milli maçta 40 gol attı. Kulüp takımlarıyla 322 maçta attığı 157 gol forvet arayan Sir Alex Ferguson'u umutlandırmış anlaşılan.

Ferguson, Owen'ın gol yollarındaki etkinliğinden ve becerisinden bahsederken, Owen ise; altın tepside sunulan bu fırsatı değerlendirmek için çok heyecanlı olduğunu belirtti. Geçtiğimiz sezonu 10 golle tamamlayan ve takımı küme düşen Owen Liverpool, Real Madrid, Newcastle'dan sonra 4.transferini belkide son transferini son derece sade bir törenle United'a yaptı. United'în 13 gün sonra başlayacak Asya turunda United'lı Owen'ı izleme şansına sahip olabiliriz.

Ronaldo'nun 94 milyon €'luk parasını nasıl harcayacağı merak edilen Manchester United ise ikinci transferini de küme düşen bir takımdan yaptı. Premier lig şampiyonu küme düşen takımlardan 2 oyuncuyla Ronaldo ve Tevez'in boşluğunu giderme yoluna gitti.

Posted By Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP