Related Posts with Thumbnails

Kale'den mesaj var

14 Temmuz 2009 Salı


9 yıldır Real Madrid kalesini koruyan, gözünü Madrid'te açmış 1 numarası Santiago Barnebau'nun...

Iker Casillas Barcelona hezimetini unutmadığını ve utanç verici olduğunu söylüyor. Ronaldo ve Kaka' transferleri için ise bu futbolcuların değerlerinin bu olduğunu belirtiyor ve Figo transferini örnek veriyor. Ekonomik krize rağmen bu transferlerin yapılmasını ise futbolda zaten para var diyerek bunun birazda yatırım olduğuna işaret etmiş. C.Ronaldo'nun imza töreni sonrası 2 saatte satılan 20.000 forma doğruluyor Casillas'ı. Konfederasyon kupasındaki mağlubiyete çok üzüldüğünü belirten Casillas takım olarak Dünya Kupası'na odaklandıklarını söylemiş.Şampiyonlar ligindeki son 5 yıldaki başarısızlıkta onu ziyadesiyle üzmüş anlaşılan.

Son olarakta Madrid'ten ayrılmasının neredeyse imkansız olduğunu belirtmiş. Raul'u örnek göstererek İspanya'da ve Dünya'da bir çok futbolcunun onu örnek aldığını belirtmiş.

Sadece iyi bir kaleci değil aynı zamanda iyi bir spor adamı olduğunu göstermiş Casillas. Bakalım bu yıl nasıl bir sezon geçirecek İspanyol kaleci. 2008 yılında FIFA yılın takımı, IFFHS en iyi kaleci gibi tüm ödülleri ünvanları toplamıştı. Bodo Illgner'den aldığı kaleyi kimselere kaptırmayan Casillas Madrid'ten emekli olacak gibi.

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP