Related Posts with Thumbnails

Bojan Krkic'den mütevazı açıklamalar

12 Temmuz 2009 Pazar

Sırp bir baba ve İspanyol bir anneye sahip Bojan Krkic, 2007 yılında 17 yaşında iken profesyonel sözleşme imzaladıktan bugüne 54 maçta forma şansı bulduğu Barcelona A takımında 12 gol kaydetti 1 kez de İspanya milli takımı forması giyen genç oyuncu alt yapısından yetiştiği Barcelona ile ilgili olarak ''Barcelona'da doğdum ve Barça bana his verdi hiçbirşeye değişemeyeceğiniz bir his''demiş ayrıca Real Madrid'in pahalı transferleri ile ilgili olarakta futbolda ruh ve kazanma isteğini hiçbir güç yenemez Barcelona buna sahip diyerek eklemiş.

David Villa ve Forlan'ın Barcelona'ya olası transferi için ikisininde tartışmasız çok iyi oyuncu olduğunu Villa'nın bunu milli takımda herkese ispatladığını söylemiş son olarakta Forlan için fantastik bir futbolcu demiş.

19 yaşında verdiği röportajın olgunluğuna bakınca Barcelona'nın ona neler verdiğini anlayabiliyoruz. Ligimizde 30'lu yaşlarını yaşayan bir çok futbolcu iki lafı bir araya getirip konuşamazken 19 yaşındaki Bojan Krkic son derece mütevazı ve samimi açıklamalar yapabiliyor. Bunun nedeni Bojan Krkic'in amacının gündem yaratmak değil duygularını söylüyor olması olsa gerek. Ezeli rakibine taş atarken bile saygılı bir futbolcu yetiştirirsek bir gün, Dünya kupası elemelerine katılma hakkı kazandık diye silahlarla kutlama yapmayı bırakırız belki.

Posted By Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP