Related Posts with Thumbnails

Yine Manchester City bu kez gündem Samuel Eto'o

20 Haziran 2009 Cumartesi

Manchester City'nin transfer patronları Garry Cook ve Brian Marwood 20 milyon sterlini ceplerine koymuş ve Laporta'ya gitmeyi kafalarına koymuşlar. Eto'o Premier Lige City ile gider mi bilinmez ama, City'nin Roque Santa Cruz'u 15 milyon sterline almasına ramak kala böyle bir arayış içinde olması garip.

City'nin patronları bugüne kadar Robinho dışında pek hayallerini gerçeğe dökemediler.Yine de Abu Dhabi United Group'un Premier ligde en büyük golü Robinho ile Chelsea'ye attığını da unutmamak gerek.
Robinho İngiltere'ye geldiği sırada Chelsea sitesinde formaları satışa çıkmıştı bile fakat, 'O' 42,5 milyon €'ya City'ye imza attı. Robinho, arkadaşları Elano ve Jo nedeniyle City'yi tercih ettiğini belirterek konuyu kapattı ama olayın daha da ilginç yanı Robinho'nun Premier Ligde ilk golünü ilk maçında 13 Eylül 2008'de Chelsea'ye harika bir frikik ile atması oldu. Bu frikik golü Robinho'nun kariyerindeki ilk frikik golü diye hatırlıyorum ayrıca bu golün City adına 2008 sezonunun en anlamlı gollerinden biri olduğu da kesin.

Posted by Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP