Related Posts with Thumbnails

Sergio Agüero'yu hangi dev kapacak

21 Haziran 2009 Pazar

Henüz 15 yaşında Independiente de şans bularak Arjantin futbol tarihine geçmiş bir futbolcu Agüero. Atletico Madrid formasıyla bu yıl 20 gol attı yaşı 21. Agüero her takım taraftarının sevgilisi olabilecek biridir, çünkü fanatiktir işinde fubol aşığıdır. Independiente'te yetişip Agüero olduğu için asla R harfiyle başlayan bir takımda oynamam deyip ezeli rakipleri Racing'e gönderme yapmayı bırakmamıştır. Bu sıralar ada devlerinden Chelsea ve United'ın gözü onda. Chelsea hakkında onların tarihi yok gidersem United'a giderim dediğide rivayet edilir.

Maradona'nın damadı olan bu genç yetenek için Real Madrid başkanı Perez 65 milyon € vermeye hazır.Atletico onun için 23 milyon € bonservis ödemişti ve bırakmaya da razı değil. Atletico Madrid ve Real Madrid arasındaki rekabet mi? Barça-Real rekabeti mi? Chelsea - Manchester United rekabeti mi?

Lakabını pır pır kızıldereli çizgi film kahramanı kum kum 'dan alan hırçın golcü Kun Agüero nereye giderse gitsin sevdikleri kadar sevmedikleri olacağı ve birçok düşman edineceği kesin.. Cevabı ise inanılmaz sürat ve gollerinde...


Posted by Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP