Related Posts with Thumbnails

Özer Hurmacı Fenerbahçe'de

22 Haziran 2009 Pazartesi

Özer Hurmacı nihayet Fenerbahçe'de. Almanya'da yetişmiş Türkiye'ye gelmiş 3 sezon Ankaraspor'da 8 gol atmış. Bunlar Özer'i kesinlikle anlatmıyor. Özer Hurmacı Türk futboluna çok ters bir yetenek çünkü kendini geliştirmeyi biliyor 3 sezon oynadığı Ankaraspor'da her yıl üstüne birşeyler kattı. 2 sezon önce canlı izlemiştim ilk adını duyduğumuz sıralarda, bugün bakıyorum ki Özer her sezon değil her gün bile yeteneğini geliştirmeye çalışıyor. Vizyon sahibi konuşmasını bilen 22 yaşında pırıl pırıl bu genç bugün 4 yıllık sözleşmeye eski teknik direktörü yeni sportif direktörü Aykut Kocaman eşliğinde imza attı.

Özer'in futbol zekası Türkiye liginin çok üstünde eğer havasını yakalar ve takımda yer bulursa Fenerbahçe yeni bir idol futbolcu Türkiye yepyeni bir star kazanır. C.Ronaldo'nun maç içinde yaptığı tüm hareketleri yapabilen, Querasma gibi akıl almaz çalımlar atan kaleye görmekten çok forvetlere yardım etmeyi seven tam Avrupa mantalitesinde bir genç. Fenerbahçe taraftarının Mehmet Topuz'dan daha çok istediği bir yetenek... Özer ne 3 sezonda 8 gol atan sönük bir genç, ne de C.Ronaldo... 3 yabancı dil biliyor kendine Xavi, Iniesta gibi günümüz futbolunun efendi eğitimli takım ruhuna sahip yıldızlarını örnek alırken ''Hayalim Zidane gibi olmak'' diyor.

Tarık Daşgünler...Aygün Özipekler...Olcanlar...Serhat Akınlar...Gürhan Gürsoylar...Abdülkadir Kayalı.. İlhan Parlak..... Gökhan Emreciksin.... Istanbul'da tutunamayan ve kaybolan gençler listesine girmezse hem Fenerbahçe hem Türk futbolu kazanır...Tabi aynı mevkiye bir de yabancı alınırsa o zaman Özer açısından durum daha zor olabilir.Ezeli rakip Galatasaray'da Özer gibi bir çok genç forma bulmasına rağmen, Fenerbahçe taraftarının gençlere pek fazla kredisi yok....

Özer'in Fenerbahçe'de neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

Posted by Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP