Related Posts with Thumbnails

Drogba cezalandırıldı

17 Haziran 2009 Çarşamba

Barcelona ile oynanan yarı final ikinci maçında Iniesta'nın son saniye üçlüğü tadındaki golüyle Şampiyonlar Ligi finalini kaçırdığı an çılgına dönen Chelsea'li futbolcuların liderliğini yapan Drogba, uzatma dakikaları boyunca hakeme itiraz etmişti.

Maç bitince tüm dünyaya yukarıdaki görüntü ile yansıdı Drogba. Maçın Norveçli hakemi Tom Henning Ovrebo'yu saha içinde tehdit eden, küfürler edip hızını alamayınca da soyunma odasına giderken de hakemi taciz etmeye devam etmişti.

İşte yukarıdaki o dehşet anı Drogba'ya 6 avrupa kupası maçından men cezası olarak geri döndü. Attığı gol dışında herşeye itiraz etmesiyle ünlü Drogba'nın Stamford Bridge'te ki terör eylemlerinde en yakın silah arkadaşı Bosingwa ise 3 maçla cezalandırılmış.

Şampiyonlar liginde seneye gruplarda Drogba'yı izleyemeyeceğimiz artık kesin. Eğer Chelsea bir sürpriz yaşar ve gruplarda elenirse Drogba avrupa arenasında topa bir saniye dokunmadan sezonu kapayacak. Tabi Milano'ya olan sevgisini üniversitede İtalyanca öğrendiğini ve Milan'ı çok sevdiğini belirten Drogba Chelsea'de kalacak mı orası bilinmez.

Posted by Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP