Related Posts with Thumbnails

Carlos Tevez transfer denklemi !

16 Haziran 2009 Salı

Akşam maçları izleyip sabah ilk editör toplantısında her takıma 2-3 futbolcu transfer eden Türk basınının daha sonra bu oyuncular hakkında inanılmaz hikayeler üretmesi alışıldık bir durumdur.

Carlos Tevez'in Ingiltere'de Chelsea, Liverpool ve Manchester United arasında yaşattığı çekişme şöyle dursun. Türk spor basını bütün dünyayı ters köşeye yatırdı ve Tevez'i beşiktaşa transfer etti. Hatta beşiktaş yönetimine tesisler hakkında cd hazırlatıp Tevez'e gönderdi bile.

Tüm bu gelişmeleri uzaktan izleyen ada basını bu hikayeleri görse bunlardan birini haber yapsa ne olacak ! adamlar bir bakacak Türkiye'de çarşaf çarşaf Tevez beşiktaşta haberleri.Manşetlerde Tevez. Ada basını bizi kaynak gösterip birini haber yaptığı an, bize göre Tevez kesin geliyor, üstelik ada basını bile yazıyor artık olacak.

Tüm bu gelişmeler bir yana ''Kop tribünü için oynamak isterim'' diyen Tevez, Torres ile iyi bir ikili oluşturabilir. Yine de The Sun gazetesinin bu yorumu haber yapıp Tevez'i Liverpool'a transfer edeceğini sanmıyorum :)

Posted by Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP