Related Posts with Thumbnails

Brezilya gerçekten samba yaptı

22 Haziran 2009 Pazartesi

Güney Afrika'da düzenlenen 8. FIFA Konfederasyon Kupası'nda dakikalar 45'i gösteriyordu maç 3-0'dı bir an için 8. FIFA Konfederasyon Kupası şerefine 8 mi olacak skor dedim kendi kendime. Brezilya Kaka önderliğinde ateşli toplar gönderdi aklıma grejuva geldi. İtalya savunması öyle bir hal aldı ki bir ara Kaka'nın attığı her top gol pozisyonu oldu. Lippi sahaya Toni gibi ağır bir adamla çıkarak hücum şansını bitirdi. Pirlo ve De Rossi şık hareketler yapsa da maçın geneline ağırlıklarını koyamadılar. İtalya, sağ tarafa hayat veren Udineseli Simone Pepe'nin bindirmeleri ve G.Rossi'nin uzaktan şutları ile rakip kalede görüldü fazla da yanaşamadı.

Kaka bugün Real Madrid taraftarlarını mesut etti. Luis Fabiano ben golcüyüm dedi dünyaya. Brezilya 27 yıldır yenilmediği İtalya'ya yine yenilmedi İtalya'da Chellini her zaman ki gibi yine sarı kartını gördü bence en yakın zamanda sol beke geri dönmeli. Ranieri'nin fantezisi ile stoper oldu...

Brezilya sahada samba yaptı Luis Fabiano ile iki gol buldu Dossena kendi kalesine attı, Buffon en son 3 gol ne zaman yedi diye düşünce aldı beni. Robinho biraz yardımsever olsaydı tarihi fark olabilirdi. İtalya kendisini üst tura çıkaracak olan tek golü bile bulamadı. Bu akşam ki takım uzun süredir izlediğim en iyi Brezilyaydı.

Olası İspanya-Brezilya finali 2009 yılına damgasını vurmaya aday.

Posted by Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP