Related Posts with Thumbnails

Barcelona'da kale düşüyor mu ?

18 Haziran 2009 Perşembe

Barcelona alt yapısından yetiştirdiği ve 9 yıldır kalesini koruyan 27 yaşındaki Victor Valdes ile yol ayrımında. Barcelona'nın hedefi ise alt yapısında yetişirip 2000-2002 arası toplam 30 maçta kalesini koruyan Pepe Reina.

Premier ligde üç yıl arka arkaya Barclays Golden Glove ödülünü kazanan Reina 4 yıl önce Villarreal'den gelmişti Liverpool'a. José Manuel Reina Páez 26 yaşında ve Madrid doğumlu, muhtemelen doğum yeri nedeniyle iki yedek kaleciden birini göndermek isteyen Barça katalan Valdes'i değilde Madrid doğumlu Reina'yı göndermişti.

Anlaşılan başarılı İngiltere macerası Reina'ya bu durumu unutturmuş olacak ki haksız yere kırmızı kart gördüğü bir Chelsea maçı sonrası ''Barcelona'da yetiştiğim için her zaman bir barça taraftarıydım ama artık her zamankinden daha sıkı bir barça taraftarıyım. Umarım şampiyonlar ligi maçında Chelsea'ye en az 8 gol atarlar'' diyerek gönlünde hala Barcelona sevgisi olduğunu göstermiştir. Pepe Reina, babası Miguel Reina'nın da kalesini koruduğu ve kendisinin yetiştiği Barcelona'ya dönecek gibi.

Posted by Reis

0 yorum:

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP